Merhautovo pekařství: Přímo z pekárny Merhautovo v Praze - nejlepší pečivo pro vaši kuchyni

Merhautovo Pekařství

Představení pekárny Merhautovo v Praze

Pekárna Merhautovo se nachází v srdci Prahy a je známá svým vynikajícím pečivem. Již od roku 1920 pekárna nabízí širokou škálu čerstvého chleba, rohlíků, koláčů a dezertů. Její umístění v historickém centru města jí dodává jedinečnou atmosféru a přitahuje jak místní obyvatele, tak i turisty. Přijďte ochutnat kvalitu a tradici pekařství Merhautovo!

Historie a tradice pekařství Merhautovo

Historie a tradice pekařství Merhautovo sahá až do roku 1952, kdy byla pekárna založena panem Josefem Merhautem. Od té doby se pekařství stalo rodinnou tradicí, která se předává z generace na generaci. Pekárna Merhautovo je známá svým mistrovským řemeslem a péčí o každý detail. Tradiční recepty jsou pečlivě uchovávány a předávány dalším pekařům, aby se zachovala autenticita chutí. Dnes je pekárna Merhautovo jednou z nejuznávanějších v Praze a jejich produkty jsou vyhledávané pro svou kvalitu a chuť.

Nabídka čerstvého pečiva a dezertů

Pekárna Merhautovo v Praze nabízí širokou škálu čerstvého pečiva a dezertů, které jsou připravovány každý den s láskou a pečlivostí. V jejich sortimentu najdete tradiční chleby, jako je klasický žitný chléb nebo sladký ořechový chléb. Kromě toho tu také najdete různé druhy housky, rohlíky a bagety, které jsou ideální pro snídani nebo svačinu. Pokud máte rádi sladkosti, pak si určitě nenechte ujít jejich fantastické dezerty. Nabízejí například lahodné croissanty plněné čokoládou nebo ovocem, svěží dorty s ovocem a krémem nebo tradiční české koláče. Každý kousek pečiva je ručně vyroben s použitím kvalitních surovin a to se rozhodně odrazí na jeho skvělém chuťovém zážitku.

Kvalitní suroviny a ruční výroba

V pekárně Merhautovo v Praze se kladou velký důraz na kvalitu surovin a ruční výrobu. Používají se pouze nejlepší suroviny, které jsou pečlivě vybírány a testovány.

Ochutnejte tradiční české pečivo s moderním přístupem

V pekárně Merhautovo v Praze si můžete vychutnat tradiční české pečivo s moderním přístupem. Naše pekaře spojuje vášeň pro kvalitu a chuťové zážitky. Nabízíme široký výběr chlebů, rohlíků, houskových knedlíků a dalších lahůdek, které jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin a s péčí o každý detail. Díky moderním technologiím a inovativnímu přístupu k pečení dokážeme zachovat tradici českého pečiva a přitom ho obohatit o nové chutě a textury. Přijďte ochutnat naše unikátní kombinace tradičního i moderního pečiva a objevte nový rozměr českých chlebů a dezertů.

Zážitek z návštěvy pekárny Merhautovo

Návštěva pekárny Merhautovo je skutečný zážitek pro všechny milovníky čerstvého pečiva. Již při vstupu do pekárny je nádherná vůně chleba a sladkých dezertů cítit po celém prostoru. Pekárna je moderně zařízena a působí velmi příjemně a útulně. Zde si můžete vychutnat nejen tradiční české pečivo, ale také novinky s moderním přístupem k pekařství.

Při návštěvě pekárny Merhautovo budete mít možnost vidět, jak se zde pečivo ručně vyrábí. Pekaři pracují s láskou ke svému řemeslu a používají pouze kvalitní suroviny. Každý kousek chleba nebo sladkého dezertu je důkladně vypracovaný a má dokonalou chuť.

Po ochutnání lahodného pečiva si můžete zakoupit své oblíbené produkty na prodejním pultu. Nabídka je široká - od různých druhů chlebů po croissanty, buchty, koláče a další sladkosti. Všechno je čerstvé a připravené s láskou.

Pekárna Merhautovo také nabízí možnost objednání pečiva přes internet. Stačí si vybrat z nabídky na webových stránkách a poté si vyzvednout objednané pečivo ve vybraném čase. Tato služba je velmi pohodlná pro ty, kteří nemají čas navštívit pekárnu osobně.

Celkově je návštěva pekárny Merhautovo skvělým zážitkem, který si určitě nenechte ujít. Uvidíte, jak se tradiční české pečivo spojuje s moderním přístupem a budete mít možnost ochutnat skutečné lahůdky. Doporučujeme vám navštívit tuto pekárnu a nechat se unést vůní a chutí čerstvého pečiva.

Jak si objednat a vyzvednout pečivo

Máte chuť na čerstvé a chutné pečivo z pekárny Merhautovo? Objednat si ho můžete jednoduše přes jejich webovou stránku nebo telefonicky. Stačí si vybrat z bohaté nabídky, zadat množství a vyplnit kontaktní údaje. Zvolte si také preferovaný čas vyzvednutí a máte hotovo!

Vyzvednutí nebo doručení?

Pekárna Merhautovo se nachází v centru Prahy, takže si vaše objednávky můžete snadno vyzvednout osobně. Pokud se vám to nehodí, využijte možnost doručení, která je dostupná ve vybraných částech Prahy.

Kvalita a čerstvost na prvním místě

Pekárna Merhautovo si zakládá na kvalitních surovinách a ruční výrobě. Objednávky doporučujeme dělat s dostatečným předstihem, zejména o víkendech a svátcích, kdy je o jejich produkty velký zájem.

Dopřejte si to nejlepší pečivo z pekárny Merhautovo! Ať už si vyberete tradiční české pečivo nebo moderní dezerty, vaše chuťové pohárky budou nadšené.

Příklady oblíbených receptů s pečivem z pekárny Merhautovo

Pokud máte rádi čerstvé pečivo z pekárny Merhautovo, určitě oceníte i několik skvělých receptů, které s ním můžete vytvořit. Zde je pár oblíbených nápadů:

1. Merhautovo chlebové tousty s avokádem a rajčaty:

- Na plátky nakrájený chléb z pekárny Merhautovo opečte na pánvi bez tuku.

- Avokádo rozmačkejte vidličkou a promíchejte s citronovou šťávou, solí a pepřem.

- Tousty potřete avokádovou směsí a ozdobte na plátky nakrájenými rajčaty.

2. Merhautovo slané rohlíky s křenovým máslem:

- Slané rohlíky zahřejte v troubě nebo na grilu.

- Křenové máslo připravte smícháním čerstvého křenu, změklého másla, soli a citronové šťávy.

- Rozkrojené rohlíky potřete křenovým máslem a podávejte se studeným masem nebo sýrem.

3. Merhautovo sladké housky s ovocnou náplní:

- Sladké housky rozpulte a vydlabejte střed.

- Do vydlabaných houskových polívek dejte směs čerstvého ovoce (např. jahody, maliny, borůvky) s trochou cukru a citronové šťávy.

- Housky zalejte směsí mléka, vajec a vanilkového extraktu a pečte v troubě.

Tyto recepty jsou jen náznakem toho, co můžete s kvalitním pečivem z pekárny Merhautovo udělat. Vaše kuchyně se stane ještě chutnější a originálnější!

Zavařování a konzervování s využitím pečiva od Merhautovo

Zavařování a konzervování jsou tradičními způsoby, jak prodloužit trvanlivost potravin. A co kdybychom využili čerstvého pečiva od Merhautovo k tomu, abychom si připravili lahodné zavařeniny a konzervy? Vyzkoušejte například domácí jahodový džem s kousky čerstvého chleba od Merhautovo. Nebo si připravte slané nakládané okurky s křupavým rohlíkem od Merhautovo. Možností je mnoho a všechny jsou plné chuti a kvality. S pečivem od Merhautovo bude vaše zavařování a konzervování ještě výjimečnější!

Závěrem bychom vám rádi doporučili navštívit pekárnu Merhautovo v Praze a ochutnat to nejlepší čerstvé pečivo, které si můžete představit. Jejich dlouholetá tradice a vášeň pro kvalitu se promítají do každého kousku jejich výrobků. Při návštěvě pekárny si můžete vychutnat jedinečný zážitek, kdy ucítíte vůni čerstvého pečiva a uvidíte mistrovskou ruční práci jejich pekařů. Objednání a vyzvednutí pečiva je snadné a pohodlné, ať už prostřednictvím jejich webové stránky nebo osobně ve vybrané prodejně. A pokud hledáte inspiraci pro vaření s jejich pečivem, můžete vyzkoušet některý z oblíbených receptů, které jsme pro vás připravili. A nezapomeňte, že jejich pečivo je také skvělou surovinou pro zavařování a konzervování. Takže neváhejte a vydejte se na cestu objevování chutí a tradic s pekárnou Merhautovo!

Publikováno: 22. 11. 2023

Kategorie: kuchyně

Autor: Radka Novotná

Tagy: merhautovo pekařství | pekárna merhautovo v praze